Bft Kanatlı Kapı Motorları

Bft Eli 250 N BT Gizli Kanatlı Kapı Motoru


Endüstriyel alanlarda apartman ve site girişleri, otopark alanları büyük işletmelerin bahçe kapıları gibi ihtiyaç duyduğunuz pek çok alan için tercih edeceğiniz kanatlı kapılar uygun olan motor çeşidinde eli 250 n bt gizli kanatlı kapı motoru imalatı ile rahatlığınızı ön plana çıkaran detayları beğeninize sunuyoruz. Korumayı sağlayan mekanizma içerisine gizli olarak yerleştirilen kapı motoru 3,5m uzunluğundaki kapı kanadı ile 400kg ağırlığındaki kapı kanadı ağırlığını rahatlıkla taşıyabilmektedir.

Güvenli kullanımlarınıza uygun olarak kilitli çalışma özelliği bulunan kanatlı kapı motoru modeli çarpmaya karşı etkiden kontrol ünitesi üzerinden koruma sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Mekanik kilitleme özelliğine sahip olan ürünü yoğum kullanımlara uygun olarak hava şartlarında -20 derece ile 50 derece arasında sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Yaşanacak bir elektrik kesintisi durumunda aksamaya meyil vermeyen akü ile özelliği sürekli kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. ıp67 koruma katsayısı ile mekanizma yalnızca 10kg ağırlığındadır. Bft Türkiye’nin yenilikçi anlayışla imal ettiği tüm ürünlerde kaliteyi, güveni ve garantiyi bir arada bulacaksınız.

Bft igea BT Mafsallı Kanatlı Kapı Motoru

Endüstriyel alanlar veya apartman site gibi yerlerde bahçe kapısı olarak tercih edilen kanatlı otomatik kapılarınıza uyum sağlayacak en ideal kapı motoru olarak bft igea bt mafsallı kanatlı kapı motoru modelini sizlere sunuyoruz. Otomatik kapınızın özelliğine göre maksimum kanat ağırlığı 250kg maksimum kanat uzunluğu ise 2,5m taşıma kapasitesi bulunan kapı motorunu ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz.

Özellikle endüstriyel alanlar için tercih edildiğinde doğru bir seçim olacak bu motor modeli
Yoğun kullanımlar için ihtiyaç duyulan her yerde kullanılabilmektedir. Kişisel anahtarlı serbest bırakma sisteminde 15sn’de otomatik kapılarınızın 90 derecelik açıyla açılıp kapanmasını sağlayabilmektedir. Çalışma performansı olarak hava şartlarında -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz bir kullanım sergileyebilmektedir. 6kg ağırlığında olan mekanizma ıp44 koruma sınıfına da dahildir. Ayrıca herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile de çalışma özelliği mevcuttur. Kilitli çalışma özelliği ile güvenilir kullanımlarınız için kanatlı kapılarınıza uyumlanabilecek bir kapı motoru modelidir. Tüm bu özelliklere sahip kanatlı kapı motoruna Bft Türkiye garantisiyle sahip olabilirsiniz.

Virgo sq 200kg mafsallı kapı motoru

Kanatlı tip otomatik kapı mekanizmalarında virgo sq 200kg mafsallı kapı motoru akıllı teknolojide imal edilerek her ihtiyacınıza uygun bir model olarak beğeninize sunulmaktadır. 200kg kapı ağırlığı taşıma kapasitesi bulunan bu kapı motoru 2m’ye kadar kanat uzunluğunda sorunsuz bir çalışma performansı sergileyebilmektedir. Kontrol ünitesinde harici kullanım olanağı sunan motor modeli kilitli çalışma sistemine sahiptir. Ayrıca yine kontrol ünitesi üzerinde termik koruma içerir. Hava şartlarında -15 derece ile 50 derece arasında çalışma performansı ile yoğun kullanımlarınız için tasarlanmış ürünü bahçe kapısı, apartman ve site girişleri, endüstriyel alanlar ve daha pek çok yer için ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz.

Ip44 koruma katsayısı ile 6 kg ağırlığında olan mafsallı kapı motoru herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışma özelliği nedeniyle çalışmaya devam edebilmektedir. Aksesuar seçeneklerinin kolay geçiş imkanı ile kullanım konforunuzu üst seviyelere çıkararak işlevselliğini en ince ayrıntısına kadar kullanabileceğiniz otomatik kapılarınız ve motor modelleri Bft Türkiye garantisinde ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Güvenli kullanımlarınız için çarpma emniyet sistemi bulunan bu motor modelini uzun yıllar otomatik kapılarınızda kullanabilirsiniz.