Bft Mantar Bariyer

Bft Privee Zincirli Mantar Bariyer


Bft Prive Zincirli Mantar Barier; müşteri ihtiyaçlarına cevap veren yenilikçi basit bir bollard. Bft prive zincirli bariyer basit montajçekecek. Prive16 metreye kadar olan açık alanlarınız için kullanıma uygundur, özellikle bina önü ve araç trafiğine kapatılan yollarınızda,beğeninizi kazanacaktır.
Bft privee zincirli dahili LOG-BC kontrol ünitesi bulunur. Çalışma voltajı 24V dc’dir. Açılma süresi 10 saniyedir ve yoğum kullanım alanları için uygundur.

Bft Scudo Mantar Bariyer

Bft Scudo Mantar Bariyer, sabit tip bir bollarddır. Bft Scudo basit montajı ile geniş alanlarda kullanılmak istenen Easy mantar bariyerlerin fiyatını düşürmek amaçlı, geçiş alanının dışında kalan kısımlar için uygundur. Güçlü görünümü ile Bft scudo mantar bariyer, kontrollü geçiş alanlarınızın maliyetini düşürecek ve şıklık kazandıracaktır.

Bft mantar bariyer fiyatı almak ve mantar bariyer servisi kaydı oluşturmak için Bft Servis departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bft Easy Mantar Bariyer

Bft Easy Mantar Bariyer; easy 200 ve easy 700 olarak iki modelden oluşur. Bft easy mantar bariyerin kontrol ünitesi PERSEO CBD’dir. Easy 200/700 mantar bariyerin açılma ve kapanma süresi 9 saniyedir. Bu bariyerin limit switch modeli REED manyetik sersördür. Bft easy 200/700 mantar bariyer yarı yoğunlukta olan kullanım alanları için uygundur.

Bft mantar bariyer fiyatı almak veya bft bariyer tamiri yaptırmak için bft yetkili servis ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bft Stoppy Mantar Bariyer

Bft Stoppy Mantar Bariyer otopark, apartman ve site girişlerinde kullanılan oldukça kullanışlı otomasyon sistemleridir. Bft stoppy mantar modelleri bulunmaktadır. Bft mantar bariyer herhangi bir elektrik kesintisi durumunda bariyerin açık yada kapalı konumda kalması sağlanabilmektedir. Mantar bariyer; elektrik kesintisi gibi bir durmunda otomatik olarak herhangi bir çarpmaya sebep olmamak için yavaşça açık konuma gelecektir. Ayrıca reflektörlü yüzeyi sayesinde mantar bariyerler geceleri dahi rahatlıkla görülebilmektedir.