Btf Yana Kayar Kapı Motorları

Deimos 700kg bahçe kapısı motoru


Deimos 700 sr 14 ve 18 olmak üzere iki farklı modelle otomatik kapılarınızda kullanabileceğiniz deimos 700kg bahçe kapısı motoru maksimum 6 metreye kadar kapı uzunluğuna uyum sağlayarak otomatik bahçe kapılarınızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir. Bft Türkiye garantisiyle akıllı teknolojik imkanlardan yararlanarak üretilen bu kapı motoru serisi yarı yoğun kullanımlara uygun olmakla birlikte dakikada 8,5 ve 11 metre olmak üzere açılıp kapanabilme özelliği gösterebilmektedir. Motor sargısı ile termik koruma alanında bulunan modeller koruma katsayısı olarak ıp24 sınıfına dahil edilmiştir.
Güvenli kullanımlarınıza uygun olarak bir canlı veya cansız nesne ile çarpışma esnasında mekanizmanın durup aksi yönde hareket etmesini sağlayan çarpma emniyet sistemi böyle bir algılama karşısında hemen devreye girmektedir. -15 derece ve 60 derece arasında çalışma performansında aksamaya meyil vermeyen bu motor modelleri sorunsuz ve uzun ömürlü kullanımlarınıza uygun şekilde imal edilerek satışa sunulmaktadır. Mekanizma ağırlığı 15kg olan motorların akü ile çalışma özelliği ise bulunmamaktadır. Ayrıca basit montaj ile kolay bir kullanım olanağını da beraberinde getirir.

Deimos 500kg Yana Kayar Kapı Motoru

Bft Türkiye’nin akıllı teknolojiye uyarlı yana kayar kapı modellerine uyum sağlayacak deimos 500kg yana kayar kapı motoru yoğun kullanımlarınıza uygun olarak kilitli çalışma özelliği göstermektedir. Maksimum kapı uzunluğu 6m’ye kadar çıkabilen bu motor çeşidi dakikada 8,5 metreye kadar açılabilmektedir. Akü ile çalışma özelliği bulunmayan kapı motoru herhangi bir elektrik kesintisi durumunda el ile açıp kapamayı sağlayabilmektedir.

Yaklaşık 15kg ağırlığında olan mekanizma ıp 24 koruma sınıfına dahil edilmekle birlikte -15 derece ile 60 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergileyebilmektedir.

Uzun ömürlü olarak yana kayar kapılarınız için kullanabileceğiniz kapı motoru termik koruma olarak motor sargısı içermektedir. Yana kapar kapı ihtiyaçlarınızda montaj kolaylığı ile otomatik kapılarını kolay kullanım imkanı sağlayan bu yana kayar kapı motoru güvenli kullanımlarınıza uygun şekilde dizayn edilmekle birlikte estetik bir görünüm de kazandırılarak elektromekanik frenleme sistemi ile donatılmıştır. Mekanizmanın ön kısmanda bulunan kontrol ünitesi ile hem kolay erişim imkanı sağlayabilir hem de pratik şekilde programlama yapabilirsiniz.

Bft Easy Mantar Bariyer

Bft SP 3500 yana kayar kapı motoru redüktör ve sürücü yapısı sayesinde yoğun kullanıma uygun motorlar arasındadır.
Bft yana kayar kapı motorları arasında sp 3500 , 3500 kg ağırlığında ki kapılarda kullanılmaktadır.
Bft sirio akıllı kontrol kartı rediktör kilitli 230 volt giriş sürücü çevrimi ile 400 watt çıkış elde edilen güç 1500 watt.
Dakikada 10 metre açma özelliği bulunmaktadır.-15 ile + 63 derece hava koşullarında tam performans ile çalışmaktadır.
ip 24 koruma sınıfı mevcuttur.Sp 3500 ‘ün kendi ağırlığı 85 kg dır.