Nice

Nice Kollu Bariyer


Sokak bariyerleri, trafiğin yoğun olduğu anlar dahil olmak üzere, kamu ve özel geçişler ile duraklama alanlarına erişimi kontrol etmek için en fonksiyonel ve aynı zamanda estetik açıdan hoş bir çözümdür.

Nice bariyerleri her türlü erişimi profesyonel bir şekilde kontrol etmek için tasarlanmıştır: otoparklar, ticaret merkezleri, oteller, hastaneler, fuar merkezleri, eğlence parkları, havalimanları ve istasyonlar, küçük veya büyük tüm alanlar.

Yana Kayar Bahçe Kapısı Otomasyonları

Otomatik bir bahçe kapısı ile her şey daha rahat: yorulmak yok, arabanızdan inmeden açıp kapatmak için bir tıklama yeterli. Yaşamınızı kolaylaştırır ve evinize değer katar.

Değerli vaktinizden tasarruf edin:
arabanıza atlayıp gidin,
garaj kapınız arkanızdan kendisi kapansın.Otomatik bir bahçe kapısı evinizin değerini artırır ve konutunuz için maksimum güvenlik sağlar.

Kumanda Sistemleri

Nice kumanda sistemleri ile evinizdeki tüm otomasyonları ve aydınlatma sistemini kolay ve güvenli bir şekilde kontrol edebilirsiniz ve yönetebilirsiniz. Pratik, fonksiyonel ve heyecan verici tasarıma sahip çözümler: günlük hareketlerinizin kolaylaştığı yaşam alanınızda en rahat şekilde yaşayacaksınız!

NiceWay modüler kumanda sistemi, farklı taşınabilir destekler ile kullanılabilen veya duvara monte edilebilen geniş bir verici modülü serisinden oluşur. Çok sayıda renk, farklı malzemeler, çağdaş tasarım: NiceWay evinizin her ortamında kullanmak, otomasyonlarınıza ve aydınlatma sisteminize kolaylıkla kumanda etmek için uygundur.

Garaj Kapısı Otomasyonları

Otomatik bir garaj kapısı pratiklik ve konfor gereksinimlerinize cevap verecek. Ağır kapıları kaldırmak zorunda olmanın verdiği rahatsızlık ve yorgunluğu unutun, Nice ile garajınızı rahatça açıp kapatın.

Otomatik bir kapı ile her şey daha kolay, artık elinizle açıp kapatmanız gerekmeyecek, Nice bunu sizin yerinize yapar!