WhiteRose Kollu Bariyer

Dynamic Otomatik Bariyer


Dynamic Bariyer yepyeni yapısı,kullanışlı kontrol sistemi,işlevselliği ve daha pek çok avantajı bir araya getirmektedir. Yanlış kullanım olaylarının önüne geçerek,otoparkların etkili bir şekilde kontrol altında tutulmasını sağlar.Ayrıca kol altında bariyer açıkken yeşil,kapalıyken kırmızı renkte yanan led sistemi bulunmaktadır

Pars Otomatik Bariyer

Çürümez,Paslanmaz
4 mt’lik otopark geçişleriniz için farklı modellerde DC olarak üretilmektedir.

Yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görünümü sağlanmış ve komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanmaya karşı korunmuştur.Mikro işlemcili kontrol paneli ile her türlü access kontrol sistemine uyumlu hale getirilmiştir.24V DC Motoru ile çalışma sürekliliği % 100’dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür.

Long Zincir Bariyer

25 Metreye Tek Bariyer


Long zincir bariyerler daha fazla alanı daha kolay ve ekonomik bir şekilde kontrol altına almanızı sağlar.

Halatın gerilmesi ve yere serilmesi mantığı ile çalışır. Diğer geçiş sistemleriyle kapatılması güç olan 25 metrelik bir alanı kolayca kapatabilir. Çok kısa sürede halatı kaldırıp, indirebilmesi özelliği ile çoklu araçların park ettiği yerlerde tercih edilmektedir.

ARM Otomatik Bariyer

Geniş mesafeli yolların ve otoparkların güvenli ve kontrollü geçişini sağlamaktadır.

Modern Güvenlik

Endüstriyel Tasarım Arm serisi bariyer geniş mesafeli yolların ve otoparkların güvenli ve kontrollü geçişini sağlamaktadır. Arka kısmından çelik halat ile dengelenerek daha uzun kol üretimine olanak vermektedir. PLC çalışma sistemi sayesinde her türlü access kontrol sistemlerine tam uyumlu olarak tasarlanıp, üretilmiştir.