[el_row ][el_column column=”12″][el_text_html spy=”none” scroll_delay=”300″]

WhiteRose Yana Kayar Kapı Motorları

White Rose Focus

Akıllı ve Güçlü
Focus 600, en yeni teknolojiler ile üretilmiş, kolay montaj ve kullanım imkanı sağlayan yana kayar bahçe kapı motorudur. Her yere kolaylıkla sığabilecek şekilde küçük ebatlı olması sebebiyle daha az yer kaplar. Ayrıca küçük olmasının yanı sıra güçlü ve hızlı motor yapısı ile maksimum 600 kg’lık kapıları sorunsuz bir şekilde açıp kapatabilir

WhiteRose Active

Pratik Tak Kullan

Kolay montaj özelliği ve bakım gerektirmeyecek şekilde üretilen Active motor,uzun süre çalışabilen emniyetli bir üründür.Gelişmiş teknoloji kullanılarak imal edilmiştir.Yüksek basınçla yapılan plastik aksamlar ve özel alaşımlı alt gövdesi ile sağlam bir şeklide dizayn edilmiştir.

Jet Serisi

Üst Düzey Performans

1000 – 5000 kg’lık kapılar için farklı modellerde AC olarak üretilmektedir.

1 metreyi 1 saniyede bile açabilen, gücü ve hızı ayarlanabilen Jet Serisi Motorlar, 1 ton ile 5 ton arası kapılar için isteğe göre imal edilmektedir. Jet Motor Kapı önünde zaman kaybını önlemek için endüstriyel tip ve suikast endişesi olan üst düzey güvenlik gerektiren askeriye, polis, iş merkezleri ve fabrika girişleri gibi yerler için dizayn edilmiştir.

Tork Dairesel Kapı Motoru

Akıllı Teknoloji


Tork Dairesel Kapı Motoru, mühendislerimiz tarafından tasarlanan mikro işlemcili kontrol paneli sayesinde kolay ve güvenli kullanım sağlar. Tork Dairesel Kapı Motoru açılma ve kapanma mesafelerini kendisi otomatik olarak tanıyabilmektedir.

[/el_text_html][/el_column][/el_row]